Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Zaginione Klejnoty

Gry Ukryte Obiekty
Treasure Seekers Lost Jewels
Zaginione Klejnoty - Treasure Seekers Lost Jewels
Twoja babcia poprosiła Cię o pomoc w odszukaniu kilku ważnych dla niej przedmiotów które pozostawiła opuszczając swoją starą, rodzinną posiadłość. Chodzi jej głównie o kilka przedmiotów o wartości sentymentalnej, przede wszystkich biżuterię. Wybierz się do posiadłości i przemierzając kolejne pomieszczenia spróbuj odszukać cenne obiekty! W pokojach panuje straszny bałagan, nikt nie zaglądał tam od lat więc zadanie będzie nieco utrudnione.
Treasure Seekers Lost Jewels
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 3393 Dzisiaj: 8 razy 100
 Violetta 3 Music Notes - Szukanie Ukrytych Nut Egyptian Pyramids - Egipskie Piramity Despicable Me 2 Hidden Objects - Ukryte Obiekty Minionki Hall of Arts 3 - Galeria Sztuki 3 Hall of Arts 4 - Galeria Sztuki 4 A Christmas Wish - Życzenie na Święta
Gry Kryształy Gry Szukanie Gry Na Spostrzegawczość Gry Ukryte Przedmioty
W grę Treasure Seekers Lost Jewels - Zaginione Klejnoty zagraliście już 3393 razy. Gra została opublikowana 2012-09-29 o godzinie 17:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ukryte Obiekty i życzymy wielu zdobytych punktów!