Rejestracja

Zaginione Klejnoty

Gry Ukryte Obiekty
Treasure Seekers Lost Jewels
Zaginione Klejnoty - Treasure Seekers Lost Jewels
Twoja babcia poprosiła Cię o pomoc w odszukaniu kilku ważnych dla niej przedmiotów które pozostawiła opuszczając swoją starą, rodzinną posiadłość. Chodzi jej głównie o kilka przedmiotów o wartości sentymentalnej, przede wszystkich biżuterię. Wybierz się do posiadłości i przemierzając kolejne pomieszczenia spróbuj odszukać cenne obiekty! W pokojach panuje straszny bałagan, nikt nie zaglądał tam od lat więc zadanie będzie nieco utrudnione.
Zaginione Klejnoty
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 3397 Dzisiaj: 1 razy 100
 Mysterious Pirate Jewels - Tajemnicze Skarby Piratów SpongeBob Treasure - Spandzbob i Szukanie Skarbów Atlantis Jewels - Poszukiwanie Klejnotów Atlantydy Ninjago Forgotten City - Lego Ninjago i Zaginione Miasto The Lost Souls - Zagubione Dusze 3D Galactic Gems 2 Deluxe - Galaktyczne Klejnoty DeLuxe
W grę Treasure Seekers Lost Jewels - Zaginione Klejnoty zagraliście już 3397 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ukryte Obiekty i życzymy wielu zdobytych punktów!