Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Klasyczny Mario World

Gry Klasyczne
Mario New
Mario New - Klasyczny Mario World
Jeśli nadal pamiętasz dni spędzone przy grze Super Mario Bros to zagraj koniecznie w konwersję tej starej, dobrej gierki online! Znajdziesz w niej klasyczną, pamiętną z dawnych lat grafikę oraz stare, dobre poziomy. To wszystko razem sprawia, że gra jest bardzo wciągająca i nie straciła zbyt wiele ze swojego dawnego uroku! Przypomnij sobie dzieciństwo!
Mario New
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 1254 Dzisiaj: 1 razy 100
 Mario Explore The Old Castle - Mario i Zwiedzanie Starego Zamku Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem Skip Around The World - Przygoda w Finlandii Hikayat - Magiczna Przygoda w Tajemniczym Lesie Brazil World Cup 2014 - Strzelanie Karnych na Mundialu Capoeira Fighter 3 Ultimate World Tournament - Turniej Walki Capoeira 3D
Gry Mario Gry Platformowe Gry Przygodowe Gry Dla Dzieci Gry Klasyczne Gry Pegasus
W grę Mario New - Klasyczny Mario World zagraliście już 1254 razy. Gra została opublikowana 2012-10-02 o godzinie 16:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Klasyczne i życzymy wielu zdobytych punktów!