Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Wielka Farma

Gry Farmerskie
Big Farm Goodgame
Big Farm Goodgame - Wielka Farma
W końcu pojawiła się nowa gra o farmie od Goodgame, firmy znanej z takich produkcji jak Goodgame Farmer i nie tylko. Tym razem gra nosi tytuł Big Farm. Ponownie wcielisz się w rolę wirtualnego farmera i rozpoczniesz typową pracę na swojej farmie. Będziesz miał pełne ręce roboty, ponieważ czeka na ciebie wiele obowiązków. Musisz dopilnować wszystkich swoich roślin oraz zwierząt a także zatroszczyć się o finanse i dopilnować aby gospodarstwo prosperowało jak najlepiej. W tej grze pojawili się również pracownicy, którzy pomogą ci z pracę, jednak za wykonaną przez siebie robotę będą pobierali od ciebie wynagrodzenie. Powodzenia!
Big Farm Goodgame
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 3178 Dzisiaj: 0 razy 100
 Tank Truck Driver 2 - Prowadzenie Cysterny Swim With Dolphins - Pływanie z Delfinami Ubieranka Cinderellas Rush - Kopciuszek i Łapanie Talerzy Shadow Kings - Strategia w Świecie Fantasy Violetta Makeover - Martina Stoessel u Kosmetyczki Graveyard Crane Parking - Parkowanie Dźwigiem na Cmentarzu
Gry Farmy Gry Multiplayer Gry Na Logowanie Gry Rolnicze
W grę Big Farm Goodgame - Wielka Farma zagraliście już 3178 razy. Gra została opublikowana 2013-11-25 o godzinie 15:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Farmerskie i życzymy wielu zdobytych punktów!