Rejestracja

Przygody Baranka Szona

Gry Przygodowe
Home Sheep Home 2 Lost Underground
Przygody Baranka Szona - Home Sheep Home 2 Lost Underground
W końcu doczekaliśmy się kolejnej części wspaniałej gry przygodowej z barankiem Szonem w roli głównej. Tym razem wraz z trzema barankami postaramy się przemierzyć kopalniane miasteczko. Każda z owieczek posiada inne możliwości. Jedna z nich jest mała, druga nieco większa, a trzecia charakteryzuje się dość sporymi rozmiarami. Spróbuj przeprowadzić je wszystkie przez określony poziom starając się współpracować. Zadania wbrew pozorom nie są proste i wymagają ruszenia mózgownicą. Powodzenia!
Przygody Baranka Szona
Ocena: 92% Głosów: 24 Zagrań: 6381 Dzisiaj: 3 razy 100
 Home Toy Parking - Parkowanie Zabawkowej Ciężarówki Jerry Bombing Tom - Jerry i Strzelanie z Armaty SpongeBob Treasure - Spandzbob i Szukanie Skarbów Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Postman Pat Special Delivery Service - Listonosz Pat i Rozwożenie Przesyłek Escape The Lighthouse  - Ucieczka z Opuszczonej Latarni
W grę Home Sheep Home 2 Lost Underground - Przygody Baranka Szona zagraliście już 6381 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!