Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Przygody Baranka Szona

Gry Przygodowe
Home Sheep Home 2 Lost Underground
Home Sheep Home 2 Lost Underground - Przygody Baranka Szona
W końcu doczekaliśmy się kolejnej części wspaniałej gry przygodowej z barankiem Szonem w roli głównej. Tym razem wraz z trzema barankami postaramy się przemierzyć kopalniane miasteczko. Każda z owieczek posiada inne możliwości. Jedna z nich jest mała, druga nieco większa, a trzecia charakteryzuje się dość sporymi rozmiarami. Spróbuj przeprowadzić je wszystkie przez określony poziom starając się współpracować. Zadania wbrew pozorom nie są proste i wymagają ruszenia mózgownicą. Powodzenia!
Home Sheep Home 2 Lost Underground
Ocena: 92% Głosów: 24 Zagrań: 6349 Dzisiaj: 4 razy 100
 Tiny Dice Dungeon - Przygoda w Podziemiach Skip Around The World - Przygoda w Finlandii VHS Story - Symulator Życia Wojownika Stealth Bound Level Pack - Złodziej w Fabryce Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie
Gry Baranek Szon Gry Przygodowe Gry Point And Click Gry Y8
W grę Home Sheep Home 2 Lost Underground - Przygody Baranka Szona zagraliście już 6349 razy. Gra została opublikowana 2012-11-18 o godzinie 21:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!