Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Święta Spongeboba

Gry Spongebob
Spongebob and Patrick Xmas Gifts
Spongebob and Patrick Xmas Gifts - Święta Spongeboba
Na te święta Spongebob i Patryk chcą zrobić swoim przyjaciołom niespodziankę i zrobić dla nich całą furę prezentów. Pomóż Patrykowi rzucać paczkami tak aby trafić bezpośrednio do worka trzymanego przez Kanciastoportego. Gra obejmie 10 dni przygotowań, jednak jeden dzień będzie równy w grze tylko dwóm minutom. Powodzenia!
Spongebob and Patrick Xmas Gifts
Ocena: 60% Głosów: 5 Zagrań: 1903 Dzisiaj: 0 razy 100
 Spongebob Adventure 3 - Halloweenowa Przygoda Spandzboba SpongeBob SquarePants Castle Challenge - Spandzbob jako Średniowieczny Rycerz SpongeBob Treasure - Spandzbob i Szukanie Skarbów Christmas Bratz Kids Dressup - Świąteczne Ubieranka Lalki SpongeBob And Patrick Escape 3 - Ucieczka Spandzboba Tied Santa Escape - Mikołaj w Potrzasku
Gry Spongebob Gry Świąteczne Gry Zręcznościowe
W grę Spongebob and Patrick Xmas Gifts - Święta Spongeboba zagraliście już 1903 razy. Gra została opublikowana 2012-12-27 o godzinie 17:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Spongebob i życzymy wielu zdobytych punktów!