Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Wyścig

Gry Lego
Lego Chima Speedorz
Wyścig - Lego Chima Speedorz
Koniecznie zagraj w pierwszą grę zwiastującą nową serię klocków Lego Chima której kolejne zestawy pojawią się w 2013 roku. Królestwo Chima było niegdyś piękną i tętniącą życiem krainą w której wszystkie plemiona żyły ze sobą w zgodzie. Niestety pokój nie trwał długo, plemiona zaczęły ze sobą rywalizować. Głównym surowcem o które toczą się pojedynki różnych gatunków zwierząt jest substancja zwana Chi. W tej grze weźmiesz udział w szybkim, trójwymiarowym wyścigu i spróbujesz swoich sił wraz z nowymi postaciami Lego! Powodzenia!
Lego Chima Speedorz
Ocena: 78% Głosów: 59 Zagrań: 20753 Dzisiaj: 2 razy 100
 Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Mixels Kids Jigsaw - Układanka z Flanem Lego Mixels Cragsters Puzzle - Układanka z Kragsterami Lego Mixels Lego Mixels Infernites Puzzle - Puzzle z Infernitami Lego Mixels Lego Mixels Volectro Puzzle - Układanka z Volectro
Gry Lego Chima Gry 3D Gry Wyścigowe Gry Klocki Lego
W grę Lego Chima Speedorz - Wyścig zagraliście już 20753 razy. Gra została opublikowana 2013-01-10 o godzinie 19:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Lego i życzymy wielu zdobytych punktów!