Rejestracja

Wyścig

Gry Lego Chima
Wyścig - Lego Chima Speedorz
Koniecznie zagraj w pierwszą grę zwiastującą nową serię klocków Lego Chima której kolejne zestawy pojawią się w 2013 roku. Królestwo Chima było niegdyś piękną i tętniącą życiem krainą w której wszystkie plemiona żyły ze sobą w zgodzie. Niestety pokój nie trwał długo, plemiona zaczęły ze sobą rywalizować. Głównym surowcem o które toczą się pojedynki różnych gatunków zwierząt jest substancja zwana Chi. W tej grze weźmiesz udział w szybkim, trójwymiarowym wyścigu i spróbujesz swoich sił wraz z nowymi postaciami Lego! Powodzenia!
Wyścig
Ocena: 78% Głosów: 59 Zagrań: 20863 Dzisiaj: 0 razy 100
 Mx Speed Race - Żużlowy Wyścig 3D Lightning McQueens Desert Dash - Zygzak McQueen i Pustynny Wyścig Supermarket Race - Wyścig po Supermarkecie Racing Quads - Wyścig na Quadach 3D Xtreme Ski Cross - Sporty Zimowe Narciarstwo 3D Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci
W grę Lego Chima Speedorz - Wyścig zagraliście już 20863 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry lego chima i życzymy wielu zdobytych punktów!