Rejestracja

Stalowa Kawaleria

Gry 3D
Metal Cavalry
Stalowa Kawaleria - Metal Cavalry
Metal Cavalry to wspaniała gra czołgowa która z pewnością przypadnie wam do gustu, nie tylko ze względu na wspaniałą grafikę działającą w oparciu o silnik Unity. Będziemy mieli okazję wskoczyć do pancernego czołgu i przemieszczając się po pięknie renderowanych poziomach walczyć z licznymi przeciwnikami. Jak sterować czołgiem dowiemy się z instrukcji zamieszczonej na początku gry. Strzelaj z działa do każdego wrogiego pojazdu który pojawi się w zasięgu twojego wzroku i unikaj ognia nieprzyjaciela.
Stalowa Kawaleria
Ocena: 82% Głosów: 50 Zagrań: 5570 Dzisiaj: 2 razy 100
 Metal Slug - Żołnierze Atakują Metal Slug Defense - Metalowa Obrona Metal Slug Aliens Attack - Kosmiczni Najeźdźcy Santa Rockstar Metal Xmas 4 - Mikołaj Gwiazdą Rocka Hammer Throw - Rzut Młotem Yellow Metal Maze 3D - Żółty Labirynt
W grę Metal Cavalry - Stalowa Kawaleria zagraliście już 5570 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry 3d i życzymy wielu zdobytych punktów!