Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Stare Samoloty

Gry Samoloty
Dogfight Sim
Dogfight Sim - Stare Samoloty
Jeśli macie ochotę poczuć się jak piloci podczas pierwszej wojny światowej to koniecznie zagrajcie w Dogflight Sim. Zasiądziecie za sterami dwupłatowego samolotu i zmierzycie się z przeciwnikiem w przestworzach. Waszym zadaniem będzie zestrzelenie wrogiego samolotu. Choć wydaje się to łatwe to po krótkiej chwili z pewnością zmienicie zdanie. Przeciwnik robi uniki i bardzo trudno go trafić serią z karabinu. Powodzenia!
Dogfight Sim
Ocena: 63% Głosów: 8 Zagrań: 2573 Dzisiaj: 0 razy 100
 Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Park It 3D Airplanes - Parkowanie Samolotów 3D Flight Simulator Boeing 737 400 Sim - Symulator Boeinga Real Pilot Trainer - Trener Pilotów Disney Planes Propwash Pursuit - Wyścig Samolotów 3D Stunt Pilot - Wyczynowe Latanie
Gry Samoloty Gry 3D Gry Latanie
W grę Dogfight Sim - Stare Samoloty zagraliście już 2573 razy. Gra została opublikowana 2013-03-15 o godzinie 09:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Samoloty i życzymy wielu zdobytych punktów!