Rejestracja

Stare Samoloty

Gry Samoloty
Dogfight Sim
Stare Samoloty - Dogfight Sim
Jeśli macie ochotę poczuć się jak piloci podczas pierwszej wojny światowej to koniecznie zagrajcie w Dogflight Sim. Zasiądziecie za sterami dwupłatowego samolotu i zmierzycie się z przeciwnikiem w przestworzach. Waszym zadaniem będzie zestrzelenie wrogiego samolotu. Choć wydaje się to łatwe to po krótkiej chwili z pewnością zmienicie zdanie. Przeciwnik robi uniki i bardzo trudno go trafić serią z karabinu. Powodzenia!
Stare Samoloty
Ocena: 63% Głosów: 8 Zagrań: 2581 Dzisiaj: 0 razy 100
 Skill 3D Parking Police Station - Parkowanie Policyjnych Radiowozów 3D Airline Service - Zarządzanie Liniami Lotniczymi Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Airport Bus Parking 3 - Przewożenie Pasażerów Autobusem 3D Flight Sim Rings - Latanie Odrzutowcem przez Okręgi Forklift Sim - Symulator Wózka Widłowego
W grę Dogfight Sim - Stare Samoloty zagraliście już 2581 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry samoloty i życzymy wielu zdobytych punktów!