Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Kierowca Autobusu

Gry Zręcznościowe
Long Bus Driver 2
Kierowca Autobusu - Long Bus Driver 2
Long Bus Driver 2 to chyba jedna z najfajniejszych gier autobusowych w internecie. Mapa miasta jest całkiem spora, fajnie odwzorowano także ruch uliczny oraz zachowanie się przejeżdżających pojazdów i pieszych. Na każdym poziomie musisz dojechać do przystanku i zaparkować, a następnie przewieźć pasażerów do wyznaczonego miejsca. Miłej zabawy!
Long Bus Driver 2
Ocena: 69% Głosów: 26 Zagrań: 8609 Dzisiaj: 7 razy 100
 Mario Back In Time - Mario i Podróż w Czasie Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci Pou Fix Spaceship - Pou Naprawia Statek Kosmiczny Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem Postman Pat Special Delivery Service - Listonosz Pat i Rozwożenie Przesyłek The Great Chowder Escape - Chowder i Ucieczka Przed Paninką
Gry Autobusy Gry Parkowanie Gry Samochodowe Gry Zręcznościowe
W grę Long Bus Driver 2 - Kierowca Autobusu zagraliście już 8609 razy. Gra została opublikowana 2013-03-21 o godzinie 12:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!