Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Księżniczka I Piosenkarka

Gry Barbie
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Księżniczka i Piosenkarka - Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Witajcie dziewczęta! Mamy dla wam nową gierkę opartą na serii Barbie Księżniczka i Piosenkarka. Przenieś się do bajkowych miejsc tego baśniowego świata i spróbuj wyłowić ukryte na scenkach litery alfabetu. Poszukiwania czas zacząć. Pamiętaj jednak aby uważnie rozglądać się dookoła, staraj się nie przeoczyć żadnej z nich ponieważ tylko odszukanie każdej litery odblokowuje następny poziom gry!
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2547 Dzisiaj: 0 razy 100
 Barbie Groom and Glam Pups - Barbi i Opieka nad Psem Race Car Cutie - Barbi i Samochodowe Wyścigi Sugar Bug Blast - Barbie Jako Dentystka Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Barbie Eyecare - Barbie u Okulisty Barbie Fishing Mermaid Sea - Łowienie Ryb z Barbie
Gry Barbie Gry Szukanie Liter Gry Barbi Gry Dla Dziewczyn
W grę Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka zagraliście już 2547 razy. Gra została opublikowana 2013-04-17 o godzinie 08:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Barbie i życzymy wielu zdobytych punktów!
Polub nas na Facebooku!
Jeśli lubisz GaHe.pl i często odwiedzasz naszą stronę koniecznie polub nasz fanpage na Facebooku! Dzięki temu zawsze jako pierwszy(a) dowiesz się o nowych grach!
Znajdziecie nas również na