Rejestracja

Księżniczka I Piosenkarka

Gry Barbie
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Księżniczka i Piosenkarka - Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Witajcie dziewczęta! Mamy dla wam nową gierkę opartą na serii Barbie Księżniczka i Piosenkarka. Przenieś się do bajkowych miejsc tego baśniowego świata i spróbuj wyłowić ukryte na scenkach litery alfabetu. Poszukiwania czas zacząć. Pamiętaj jednak aby uważnie rozglądać się dookoła, staraj się nie przeoczyć żadnej z nich ponieważ tylko odszukanie każdej litery odblokowuje następny poziom gry!
Barbie Popstar Conversion Hidden Letters
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2559 Dzisiaj: 1 razy 100
 Makeover for Beyonce - Robienie Makijażu Beyonce Sofia the First Nails Salon - Zosia w Salonie Manicure Barbie Farm Day - Barbie i Dzień na Farmie Violetta Ear Doctor - Violetta u Lekarza Rapunzel Princess Fantasy Hairstyle - Księżniczka Roszpunka u Fryzjera Operacion Rescate - Operacja Wspinaczka 3D
W grę Barbie Popstar Conversion Hidden Letters - Księżniczka i Piosenkarka zagraliście już 2559 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Barbie i życzymy wielu zdobytych punktów!