Rejestracja

Ślimak Filmu Turbo

Gry Filmowe
Turbo Hidden Letters
Ślimak Filmu Turbo - Turbo Hidden Letters
Turbo to nowy, komediowy film animowany wykonany w technice komputerowej. Opowiada on historię pewnego typowego i nie wyróżniającego się niczym z otoczenia, ogrodowego ślimaka. Ma on jednak w sobie coś, co wyróżnia go z otoczenia. Marzy on o karierze wyścigowej, pragnie osiągać wielkie prędkości i przełamać bariery nałożone na niego przez matkę naturę. Poszukajcie liter ukrytych na scenach z tej bajki i zdobywajcie punkty!
Ślimak Filmu Turbo
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2396 Dzisiaj: 0 razy 100
 Twilight Cheerleader Makeover - Twilight Jako Czirliderka w Equestrii Rapunzel Princess Fantasy Hairstyle - Księżniczka Roszpunka u Fryzjera Elsa Carriage Wash - Elsa i Mycie Karety Frozen Olaf Dart Wheel - Rzucanie Rzutkami do Celu Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Hidden Numbers Dolphins - Szukanie Liczb z Delfinami
W grę Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo zagraliście już 2396 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry filmowe i życzymy wielu zdobytych punktów!