Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Ślimak Filmu Turbo

Gry Szukanie Liter
Turbo Hidden Letters
Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo
Turbo to nowy, komediowy film animowany wykonany w technice komputerowej. Opowiada on historię pewnego typowego i nie wyróżniającego się niczym z otoczenia, ogrodowego ślimaka. Ma on jednak w sobie coś, co wyróżnia go z otoczenia. Marzy on o karierze wyścigowej, pragnie osiągać wielkie prędkości i przełamać bariery nałożone na niego przez matkę naturę. Poszukajcie liter ukrytych na scenach z tej bajki i zdobywajcie punkty!
Turbo Hidden Letters
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2357 Dzisiaj: 0 razy 100
 Back in the Woods - Urokliwa Polana Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 Hidden Letters - Klopsiki Kontratakują Despicable Me 2 Hidden Letters - Litery Minionków Ben 10 Hidden Alphabets - Litery Bena Barbie in The Pink Shoes Hidden Alphabets - Barbi w Różowych Butach Phineas And Ferb Hidden Letters - Fineasz i Ferb Szukają Liter
Gry Filmowe Gry Bajkowe Gry Szukanie Liter Gry Turbo
W grę Turbo Hidden Letters - Ślimak Filmu Turbo zagraliście już 2357 razy. Gra została opublikowana 2013-04-22 o godzinie 09:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Szukanie Liter i życzymy wielu zdobytych punktów!