Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Leczenie Dziecka

Gry Dla Dziewczyn
Baby Hazel Goes Sick
Leczenie Dziecka - Baby Hazel Goes Sick
Kolejna gra o perypetiach małej dziewczynki imieniem Hazel. Jest jeszcze bardzo mała i właśnie złapała jakieś przeziębienie. Twoim zadaniem będzie zaopiekowanie się nią podczas choroby. Będziesz musiała mierzyć jej temperaturę a w razie potrzeby zabrać ją do pediatry. Lekarz zapisze leki które musisz jej podawać. Cały czas zwracaj uwagę na jej stan zdrowia i zrób wszystko aby dziecko nie płakało. Powodzenia!
Baby Hazel Goes Sick
Ocena: 93% Głosów: 14 Zagrań: 7944 Dzisiaj: 3 razy 100
 Anna Goes To High School - Anna i Szkolna Ubieranka Frozen Disney Violetta Find the Differences - Szukanie Różnic z Violettą Elsa Carriage Wash - Elsa i Mycie Karety Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Bubble Poppin Fun -  Strzelanie do Bąbelków Swim With Dolphins - Pływanie z Delfinami Ubieranka
Gry Opieka Nad Dzieckiem Gry Bobasy Gry Opieka Gry Dzieci
W grę Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka zagraliście już 7944 razy. Gra została opublikowana 2013-04-23 o godzinie 18:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!