Rejestracja

Leczenie Dziecka

Gry Opieka Nad Dzieckiem
Baby Hazel Goes Sick
Leczenie Dziecka - Baby Hazel Goes Sick
Kolejna gra o perypetiach małej dziewczynki imieniem Hazel. Jest jeszcze bardzo mała i właśnie złapała jakieś przeziębienie. Twoim zadaniem będzie zaopiekowanie się nią podczas choroby. Będziesz musiała mierzyć jej temperaturę a w razie potrzeby zabrać ją do pediatry. Lekarz zapisze leki które musisz jej podawać. Cały czas zwracaj uwagę na jej stan zdrowia i zrób wszystko aby dziecko nie płakało. Powodzenia!
Leczenie Dziecka
Ocena: 93% Głosów: 15 Zagrań: 7978 Dzisiaj: 0 razy 100
 Hello Kitty Dental Crisis - Leczenie Fanki Hello Kitty Baby Hazel Beach Party - Mała Hania i Impreza na Plaży Cute Baby Daycare 2 - Opieka nad Dziećmi w Żłobku Baby Elsa Day Care - Opieka nad Małą Elsą Baby Hazel Swimming Time - Mała Hania i Nauka Pływania Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka
W grę Baby Hazel Goes Sick - Leczenie Dziecka zagraliście już 7978 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry opieka nad dzieckiem i życzymy wielu zdobytych punktów!