Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Uliczna Piłka Nożna

Gry Piłkarskie
Inazuma Eleven Goal Street
Uliczna Piłka Nożna - Inazuma Eleven Goal Street
Fajna gra Inazuma Eleven oparta na japońskim serialu anime pod tym samym tytułem. Drużyna gimnazjum Raimon przygotowuje się do kolejnego meczu. Pomóż jednemu z zawodników w piłkarskim treningu i naucz go kilku nowych sztuczek. Zadaniem gry będzie strzelanie do bramki z różnych przewrotek, szczupaków czy woleja. Spróbuj zdobyć jak najwięcej goli, wybieraj najbardziej dogodnie miejsce do oddania strzału i zdobądź jak największą ilość goli!
Inazuma Eleven Goal Street
Ocena: 36% Głosów: 14 Zagrań: 3033 Dzisiaj: 4 razy 100
 Soccer Star Head Ball - Gwiazdy Piłki Nożnej Głowami Italian Cup 3D - Włoska Piłka Nożna 3D Goal Goal Goal - Strzelanie Goli na Boisku Brazil World Cup 2014 - Strzelanie Karnych na Mundialu Farm Soccer - Piłka Nożna na Farmie World Soccer Forever - Piłka Nożna od Miniclip
Gry Inazuma Eleven Gry Piłka Nożna
W grę Inazuma Eleven Goal Street - Uliczna Piłka Nożna zagraliście już 3033 razy. Gra została opublikowana 2013-05-18 o godzinie 18:05. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Piłkarskie i życzymy wielu zdobytych punktów!