Rejestracja

Ślimak Bob W Egipcie

Gry Ślimaki
Snail Bob 3 Egypt
Ślimak Bob w Egipcie - Snail Bob 3 Egypt
Wasz ulubiony ślimak Bob powraca i tym razem zabierze was na niesamowitą i pełną rozmaitych przygód podróż go Egiptu! Przeprowadź go bezpiecznie przez każdy poziom i toruj mu drogę wśród piasków pustyni, piramid i pradawnych, kamiennych budowli! Od pierwszych poziomów czekają na ciebie same intelektualne wyzwania które z czasem staną się trudniejsze i bardziej wymagające. Korzystaj z dźwigni, przycisków, teleportów i innych obiektów a na pewno cała misja Boba zakończy się sukcesem.
Snail Bob 3 Egypt
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 697 Dzisiaj: 0 razy 100
 Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Turbo Paint by Numbers - Kolorowanie Ślimaka Turbo Snail Racing - Ślimak Turbo i Szalony Wyścig Snail Bob 6 Winter Story - Zimowa Historia Ślimaka Boba Snail Bob 5 Love Story - Ślimak Bob 5 Bob the Racer - Wyścig z Bobem Budowniczym
W grę Snail Bob 3 Egypt - Ślimak Bob w Egipcie zagraliście już 697 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry ślimaki i życzymy wielu zdobytych punktów!