Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Ślimak Bob W Egipcie

Gry Przygodowe
Snail Bob 3 Egypt
Snail Bob 3 Egypt - Ślimak Bob w Egipcie
Wasz ulubiony ślimak Bob powraca i tym razem zabierze was na niesamowitą i pełną rozmaitych przygód podróż go Egiptu! Przeprowadź go bezpiecznie przez każdy poziom i toruj mu drogę wśród piasków pustyni, piramid i pradawnych, kamiennych budowli! Od pierwszych poziomów czekają na ciebie same intelektualne wyzwania które z czasem staną się trudniejsze i bardziej wymagające. Korzystaj z dźwigni, przycisków, teleportów i innych obiektów a na pewno cała misja Boba zakończy się sukcesem.
Snail Bob 3 Egypt
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 687 Dzisiaj: 1 razy 100
 Tiny Dice Dungeon - Przygoda w Podziemiach Skip Around The World - Przygoda w Finlandii VHS Story - Symulator Życia Wojownika Stealth Bound Level Pack - Złodziej w Fabryce Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie
Gry Ślimaki Gry Przygodowe Gry Na Myślenie Gry Ślimak Bob
W grę Snail Bob 3 Egypt - Ślimak Bob w Egipcie zagraliście już 687 razy. Gra została opublikowana 2013-06-15 o godzinie 09:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!