Rejestracja

Pielęgnacja Małej Hazel

Gry Opieka Nad Dzieckiem
Baby Hazel Skin Care
Pielęgnacja Małej Hazel - Baby Hazel Skin Care
Choć skóra dziecka powinna być zawsze pachnąca, dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku to jednak mała Hazel ma z nią spory kłopot. Jej skóra jest sucha i pomarszczona. Spowodowała to bardzo sroga zima, suche powietrze oraz to, że mała Hazel przestała jeść owoce. Musisz doprowadzić ją do ładu i zrobić dziecku kilka zabiegów kosmetycznych. Na początek z pewnością dobrym pomysłem będzie gorąca kąpiel w pianie. Po wysuszeniu przyjdzie czas na użycie kremów oraz balsamów do ciała. Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie brakujących jej witamin oraz składników odżywczych, czyli po prostu warzywno-owocowa przekąska!
Pielęgnacja Małej Hazel
Ocena: 80% Głosów: 5 Zagrań: 4017 Dzisiaj: 0 razy 100
 Sofia the First Nails Salon - Zosia w Salonie Manicure Baby Hazel Beach Party - Mała Hania i Impreza na Plaży Cute Baby Daycare 2 - Opieka nad Dziećmi w Żłobku On the edge of Earth 5000 - Przygoda na Stacji Kosmicznej Baby Elsa Day Care - Opieka nad Małą Elsą Baby Hazel Swimming Time - Mała Hania i Nauka Pływania
W grę Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel zagraliście już 4017 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry opieka nad dzieckiem i życzymy wielu zdobytych punktów!