Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Pielęgnacja Małej Hazel

Gry Dla Dziewczyn
Baby Hazel Skin Care
Pielęgnacja Małej Hazel - Baby Hazel Skin Care
Choć skóra dziecka powinna być zawsze pachnąca, dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku to jednak mała Hazel ma z nią spory kłopot. Jej skóra jest sucha i pomarszczona. Spowodowała to bardzo sroga zima, suche powietrze oraz to, że mała Hazel przestała jeść owoce. Musisz doprowadzić ją do ładu i zrobić dziecku kilka zabiegów kosmetycznych. Na początek z pewnością dobrym pomysłem będzie gorąca kąpiel w pianie. Po wysuszeniu przyjdzie czas na użycie kremów oraz balsamów do ciała. Ostatnim krokiem będzie uzupełnienie brakujących jej witamin oraz składników odżywczych, czyli po prostu warzywno-owocowa przekąska!
Baby Hazel Skin Care
Ocena: 80% Głosów: 5 Zagrań: 4007 Dzisiaj: 2 razy 100
 Swimwear Store - Sklep ze Strojami Kąpielowymi Anna Goes To High School - Anna i Szkolna Ubieranka Frozen Disney Violetta Find the Differences - Szukanie Różnic z Violettą Elsa Carriage Wash - Elsa i Mycie Karety Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Bubble Poppin Fun -  Strzelanie do Bąbelków
W grę Baby Hazel Skin Care - Pielęgnacja Małej Hazel zagraliście już 4007 razy. Gra została opublikowana 2013-06-20 o godzinie 12:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!