Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Ubieranka Księżniczki Zosi

Gry Ubieranki
Sofia The First Dress Up
Ubieranka Księżniczki Zosi - Sofia The First Dress Up
Jej Wysokość Zosia to nowy serial animowany Walta Disneya emitowana na kanale Disney Junior. Opowiada on historię siedmioletniej dziewczynki imieniem Zosia. Bohaterka bajki mieszka w pięknym, królewskim zamku wraz ze swoją mamą oraz ojczymem, królem Rolandem II. Wraz z nią mieszka tam również jej przybrane rodzeństwo - Amber oraz Janek. Gdy Zosia zaczyna poruszać się po królewskim dworze i nabierać dworskiej ogłady sprawia, że wszyscy dookoła zaczynają czuć się wyjątkowi. Spróbujcie ubrać dziewczynkę w piękną sukienkę godną prawdziwej księżniczki!
Sofia The First Dress Up
Ocena: 50% Głosów: 4 Zagrań: 2863 Dzisiaj: 0 razy 100
 Baby Elsa Day Care - Opieka nad Małą Elsą Anna Goes To High School - Anna i Szkolna Ubieranka Frozen Swim With Dolphins - Pływanie z Delfinami Ubieranka New Warm Wedding Girl - Ślubna Ubieranka Panny Młodej Put On My Bird Costume - Ubieranka Ptasi Kostium Barbie Visits Dubai - Barbie i Podróż do Dubaju
W grę Sofia The First Dress Up - Ubieranka Księżniczki Zosi zagraliście już 2863 razy. Gra została opublikowana 2013-07-19 o godzinie 20:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ubieranki i życzymy wielu zdobytych punktów!