Rejestracja

Ubieranka Księżniczki Zosi

Gry Jej Wysokość Zosia
Sofia The First Dress Up
Ubieranka Księżniczki Zosi - Sofia The First Dress Up
Jej Wysokość Zosia to nowy serial animowany Walta Disneya emitowana na kanale Disney Junior. Opowiada on historię siedmioletniej dziewczynki imieniem Zosia. Bohaterka bajki mieszka w pięknym, królewskim zamku wraz ze swoją mamą oraz ojczymem, królem Rolandem II. Wraz z nią mieszka tam również jej przybrane rodzeństwo - Amber oraz Janek. Gdy Zosia zaczyna poruszać się po królewskim dworze i nabierać dworskiej ogłady sprawia, że wszyscy dookoła zaczynają czuć się wyjątkowi. Spróbujcie ubrać dziewczynkę w piękną sukienkę godną prawdziwej księżniczki!
Ubieranka Księżniczki Zosi
Ocena: 50% Głosów: 4 Zagrań: 2902 Dzisiaj: 4 razy 100
 Royal Knights Tournament - Rycerski Pojedynek na Koniach Sofia the First Nails Salon - Zosia w Salonie Manicure Elsa with Anna Dress Up - Ubieranka Anny i Elsy Rapunzel Princess Fantasy Hairstyle - Księżniczka Roszpunka u Fryzjera Frozen Anna Classroom Cleanup - Sprzątanie Klasy w Krainie Lodu Anna Goes To High School - Anna i Szkolna Ubieranka Frozen
W grę Sofia The First Dress Up - Ubieranka Księżniczki Zosi zagraliście już 2902 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry jej wysokość zosia i życzymy wielu zdobytych punktów!