Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Szukanie Par

Gry Dla Dziewczyn
Violetta Memory
Szukanie Par - Violetta Memory
Kolejna gra oparta na coraz popularniejszym serialu Violetta. Wasze zadanie polegać będzie na odszukaniu wszystkich par zdjęć przedstawiających poszczególnych bohaterów serialu - Violetty, Leona, Tomasa, Ludmiły i innych. Na ekranie ujrzycie karty rozmieszczone w kilku rzędach. Kliknijcie jedną, następnie kliknijcie drugą i sprawdźcie, czy zdjęcia przedstawiają tą samą postać. Jeśli tak zdobywacie punkty, jeśli nie kontynuujecie poszukiwania.
Violetta Memory
Ocena: 90% Głosów: 10 Zagrań: 2333 Dzisiaj: 0 razy 100
 Dora Prepare For School - Dora i Przygotowania do Szkoły Swimwear Store - Sklep ze Strojami Kąpielowymi Anna Goes To High School - Anna i Szkolna Ubieranka Frozen Disney Violetta Find the Differences - Szukanie Różnic z Violettą Elsa Carriage Wash - Elsa i Mycie Karety Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy
W grę Violetta Memory - Szukanie Par zagraliście już 2333 razy. Gra została opublikowana 2013-07-25 o godzinie 21:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!