Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Opieka Nad Krokodylem

Gry Dora
Dora Care Baby Crocodile
Opieka nad Krokodylem - Dora Care Baby Crocodile
Dzisiejszy dzień będzie stanowił dla Dory zupełnie nowe wyzwanie. Zgłosiła się do pracy w zoo jako wolontariuszka. Pierwszego dnia będzie musiała zająć się małym krokodylem. Co pewien czas mały krokodyl będzie chciał od ciebie czegoś innego. Wybierz wtedy odpowiednią ikonkę aby zaspokoić jego potrzeby. Musisz dopilnować aby był najedzony i wymyty. Na koniec gry będziesz mogła go również ubrać.
Dora Care Baby Crocodile
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 729 Dzisiaj: 0 razy 100
 Dora Prepare For School - Dora i Przygotowania do Szkoły Dora Classroom Slacking - Dora i Szkolne Zajęcia Dora Rocks Sing Along Party - Dora i Zbieranie Instrumentów Samochodem Dora the Explorer Super Silly Costume Maker - Śmieszne Kostiumy na Bal Doraemon Skateboading - Deskorolkowa Ucieczka Dora Diego Rescue - Dora Ratuje Diego
W grę Dora Care Baby Crocodile - Opieka nad Krokodylem zagraliście już 729 razy. Gra została opublikowana 2013-08-14 o godzinie 08:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dora i życzymy wielu zdobytych punktów!