Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Budowanie Świata

Gry 3D
3D Minecraft
Budowanie Świata - 3D Minecraft
Minecraft to gra jedyna w swoim rodzaju. Przenieście się do wspaniałego świata wyobraźni w którym możecie zbudować co tylko zechcecie. Wykorzystajcie swoją kreatywność oraz pomysłowość aby budować niesamowite konstrukcje, domy, zamki, pałace i całe światy. Możecie tworzyć rzeki, jeziora, oceany, systemy jaskiń i co tylko podpowie wam wyobraźnia. Ta wersja gry została oparta na nowym i niesamowicie wydajnym silniku Unity 3D. Pięknie renderowana grafika oraz płynność animacji na pewno pozytywnie zaskoczy każdego fana Minecrafta!
3D Minecraft
Ocena: 72% Głosów: 93 Zagrań: 13769 Dzisiaj: 27 razy 100
 Xtreet Football - Uliczna Piłka Nożna Park it 3D School Bus 2 - Autobusowe Parkowanie 3D Xtreme Ski Cross - Sporty Zimowe Narciarstwo 3D City Bus Parking - Parkowanie Autobusu w Mieście Park it Challenge 3D - Parkingowe Wyzwanie 3D Roller Rider - Wyścigi na Roller Coasterze
Gry Minecraft Gry Unity
W grę 3D Minecraft - Budowanie Świata zagraliście już 13769 razy. Gra została opublikowana 2013-08-18 o godzinie 11:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry 3D i życzymy wielu zdobytych punktów!