Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Ukryte Litery Disney Samoloty

Gry Dla Dzieci
Planes Hidden Letters
Planes Hidden Letters - Ukryte Litery Disney Samoloty
Druga z serii gra oparta na motywach filmu Disney Pixar - Samoloty. Przyjrzyjcie się uważnie obrazkom przedstawiającym Dustyego oraz innych bohaterów takich jak El Chupacabra, Ripslinger, Skipper Riley. Postarajcie się ukończyć wszystkie pięć poziomów i odszukać każdą literę ukrytą na filmowych scenach. Prawidłowe kliknięcia zostaną nagrodzone 50 punktami! Owocnych poszukiwań!
Planes Hidden Letters
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1324 Dzisiaj: 0 razy 100
 Frozen Olaf Dart Wheel - Rzucanie Rzutkami do Celu Monkey Go Happy Dragon - Szczęśliwa Małpka i Smok Hidden Numbers Dolphins - Szukanie Liczb z Delfinami Lucky Drops - Przygoda Matematycznego Skrzata Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Airport Bus Parking 3 - Przewożenie Pasażerów Autobusem
Gry Samoloty
W grę Planes Hidden Letters - Ukryte Litery Disney Samoloty zagraliście już 1324 razy. Gra została opublikowana 2013-08-23 o godzinie 11:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!