Rejestracja

Przygoda W Lesie Wróżek

Gry Przygodowe
Nelly 2 Ep 1
Przygoda w Lesie Wróżek - Nelly 2 Ep 1
Wspaniała gra przygodowa opowiadająca historię pewnej dziewczyny imieniem Nelly, która za sprawą magicznej mocy zmienia się w małą dziewczynkę i przenosi się do świata wróżek. Po wyjściu z domu ruszysz wraz z nią na wyprawę przez las pogrążony w mroku nocy. Rozglądaj się uważnie, szukaj możliwych przejść i ścieżek które zawiodą cię dalej. Uważaj, ponieważ czai się tam także wiele niebezpieczeństw. Zjedzenie niektórych owoców może skończyć się tragicznie.
Przygoda w Lesie Wróżek
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 260 Dzisiaj: 0 razy 100
 On the edge of Earth 5000 - Przygoda na Stacji Kosmicznej Vegan Vampire - Przygoda Wampira Wegetarianina BrowserQuest - Przeglądarkowa Przygoda MMORPG Mario Back In Time - Mario i Podróż w Czasie Animal Hunter 3D - Polowanie na Zwierzynę Tiny Dice Dungeon - Przygoda w Podziemiach
W grę Nelly 2 Ep 1 - Przygoda w Lesie Wróżek zagraliście już 260 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!