Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Strzelanie Kulkami

Gry Bubbles
Angry Birds Bubble
Strzelanie Kulkami - Angry Birds Bubble
Rozegrajcie partyjkę bubbles wraz z Angry Birds! Gry tego typu są dość popularne wśród graczy w każdym wieku, doskonale ćwiczą refleks i wymagają szybkiego podejmowania decyzji. Na obrazku w kilku rzędach ułożono wizerunki wkurzonych ptaków. Niektóre z nich są tego samego koloru, jednak dość często różnią się od siebie. My skupimy się tylko na tych grupach o tym samym zabarwieniu. Strzelamy wyrzutnią załadowaną jedną z takich figurek i rozglądamy się za miejscem w którym znajdziemy postać o tym samym kolorze. Jeśli trzy identyczne ptaki się połączą pękną jak baloniki.
Angry Birds Bubble
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 455 Dzisiaj: 0 razy 100
 Easter Bubbles - Wielkanocne Bubbles Casual Bubble - Zręcznościowe Bąbelki Monster High Bubbles - Straszne Kule Spongebob Food Shooter - Jedzeniowy Bubbles Dora Bubble Hit - Strzelanie do Kryształów Monsters University Bubble Hit - Uniwersytet Potworny
W grę Angry Birds Bubble - Strzelanie Kulkami zagraliście już 455 razy. Gra została opublikowana 2013-09-24 o godzinie 07:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry bubbles i życzymy wielu zdobytych punktów!