Rejestracja

Wycinka Drzew

Gry Zręcznościowe
Wood Cutters Mania
Wycinka Drzew - Wood Cutters Mania
Wood Cutters Mania to gra jedyna w swoim rodzaju, o czym za chwilę sami będziecie mieli okazję się przekonać. Czy jeździliście kiedyś pojazdem wyposażonym w wielką piłę przeznaczony do wycinania drzew? Jeśli nie to przenieście się do pewnego tartaku i odpalajcie silnik tej wielkiej maszyny. Strzałka pokieruje Was do pierwszego drzewa. Tutaj rozpocznie się mała mini gra polegająca na trafianiu piłą w drzewo. Po udanym zakończeniu misji trzeba będzie jeszcze przetransportować je do głównej bazy.
Wycinka Drzew
Ocena: 40% Głosów: 5 Zagrań: 1124 Dzisiaj: 0 razy 100
 Rogue Soul 2 - Złodziejskie Dusze 2 Woodcutter Chuck - Wycinka Drzew Service Parking Mania - Parkowanie Pomocą Drogową Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie DragonFly Racer PRO 2 - Przygoda Ważki 3D Lego Mixel Mania - Przygoda Klockowych Mikseli
W grę Wood Cutters Mania - Wycinka Drzew zagraliście już 1124 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!