Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Wycinka Drzew

Gry Zręcznościowe
Wood Cutters Mania
Wood Cutters Mania - Wycinka Drzew
Wood Cutters Mania to gra jedyna w swoim rodzaju, o czym za chwilę sami będziecie mieli okazję się przekonać. Czy jeździliście kiedyś pojazdem wyposażonym w wielką piłę przeznaczony do wycinania drzew? Jeśli nie to przenieście się do pewnego tartaku i odpalajcie silnik tej wielkiej maszyny. Strzałka pokieruje Was do pierwszego drzewa. Tutaj rozpocznie się mała mini gra polegająca na trafianiu piłą w drzewo. Po udanym zakończeniu misji trzeba będzie jeszcze przetransportować je do głównej bazy.
Wood Cutters Mania
Ocena: 40% Głosów: 5 Zagrań: 1115 Dzisiaj: 0 razy 100
 Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci Pou Fix Spaceship - Pou Naprawia Statek Kosmiczny Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem Postman Pat Special Delivery Service - Listonosz Pat i Rozwożenie Przesyłek The Great Chowder Escape - Chowder i Ucieczka Przed Paninką Face Chase - Pogoń za Kwadratem
Gry Zręcznościowe
W grę Wood Cutters Mania - Wycinka Drzew zagraliście już 1115 razy. Gra została opublikowana 2013-10-11 o godzinie 20:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!