Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Jeźdźcy Smoków

Gry Jak Wytresować Smoka
Dragons Riders of Berk
Jeźdźcy Smoków - Dragons Riders of Berk
Czy znacie już serial Jeźdźcy smoków, który od pewnego czasu jest emitowany przez Cartoon Network? Bajka opowiada historię młodego chłopca o imieniu Czkawka. Jego najlepszym i najbliższym przyjacielem jest smok którego chłopiec nazywa Szczerbatek. Podobnie jak wszyscy jego przyjaciele chłopiec jest wikingiem. Stara się za wszelką cenę oswoić dzikie smoki i sprawić, aby żyły one w pokoju wraz z mieszkańcami wyspy Berk. Smoki niestety nie są do tego zbyt chętne i nada wolą trzymać się na uboczu. Ułóżcie obrazek przedstawiający Czkawkę lecącego na smoku!
Dragons Riders of Berk
Ocena: 78% Głosów: 18 Zagrań: 1777 Dzisiaj: 9 razy 100
 Dragons Wild Skies - Jeźdźcy Smoków Dragon Racers The Dragon Berry Dash - Wyścigi Smoków 3D
Gry Jak Wytresować Smoka Gry Latanie Gry Jeźdźcy Smoków
W grę Dragons Riders of Berk - Jeźdźcy Smoków zagraliście już 1777 razy. Gra została opublikowana 2013-10-21 o godzinie 11:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry jak wytresować smoka i życzymy wielu zdobytych punktów!
Polub nas na Facebooku!
Jeśli lubisz GaHe.pl i często odwiedzasz naszą stronę koniecznie polub nasz fanpage na Facebooku! Dzięki temu zawsze jako pierwszy(a) dowiesz się o nowych grach!
Znajdziecie nas również na