Rejestracja

Jeźdźcy Smoków

Gry Jak Wytresować Smoka
Dragons Riders of Berk
Jeźdźcy Smoków - Dragons Riders of Berk
Czy znacie już serial Jeźdźcy smoków, który od pewnego czasu jest emitowany przez Cartoon Network? Bajka opowiada historię młodego chłopca o imieniu Czkawka. Jego najlepszym i najbliższym przyjacielem jest smok którego chłopiec nazywa Szczerbatek. Podobnie jak wszyscy jego przyjaciele chłopiec jest wikingiem. Stara się za wszelką cenę oswoić dzikie smoki i sprawić, aby żyły one w pokoju wraz z mieszkańcami wyspy Berk. Smoki niestety nie są do tego zbyt chętne i nada wolą trzymać się na uboczu. Ułóżcie obrazek przedstawiający Czkawkę lecącego na smoku!
Jeźdźcy Smoków
Ocena: 78% Głosów: 18 Zagrań: 1841 Dzisiaj: 0 razy 100
 Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Dragons Wild Skies - Jeźdźcy Smoków Dragon Racers The Dragon Berry Dash - Wyścigi Smoków 3D Steel Jack - Rycerz na Koniu How To Train Your Dragon Sliding Puzzle - Jeźdźcy Smoków Heroes vs Dragons - Bohaterowie vs Smoki
W grę Dragons Riders of Berk - Jeźdźcy Smoków zagraliście już 1841 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry jak wytresować smoka i życzymy wielu zdobytych punktów!