Rejestracja

Lego Spiderman

Gry Spiderman
Lego Spiderman - Marvel Ultimate Spiderman
Przyłączcie się do swojego ulubionego superbohatera i przenieście do świata Lego Spiderman! Prowadźcie klockowego człowieka pająka wykorzystując jego supermoce i wywalczcie sobie drogę do zwycięstwa. Spiderman posiada niezwykłe umiejętności które pozwolą mu skakać, biegać i wspinać się na przeszkody za pośrednictwem jego pajęczyny. Podczas biegania natkniecie się na bardzo dużą ilość przeszkód, dzięki czemu gra w Marvel Ultimate Spiderman staje się jeszcze ciekawsza i stanowi większe wyzwanie!
Lego Spiderman
Ocena: 83% Głosów: 42 Zagrań: 19026 Dzisiaj: 0 razy 100
 Transformers Escape 2 - Ucieczka Transformersów Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Epic Celeb Brawl Spiderman - Walka Bokserska ze Spidermanem Capoeira Fighter 3 Ultimate World Tournament - Turniej Walki Capoeira 3D Mixels Kids Jigsaw - Układanka z Flanem
W grę Marvel Ultimate Spiderman - Lego Spiderman zagraliście już 19026 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry spiderman i życzymy wielu zdobytych punktów!