Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Lego Spiderman

Gry Spiderman
Marvel Ultimate Spiderman
Lego Spiderman - Marvel Ultimate Spiderman
Przyłączcie się do swojego ulubionego superbohatera i przenieście do świata Lego Spiderman! Prowadźcie klockowego człowieka pająka wykorzystując jego supermoce i wywalczcie sobie drogę do zwycięstwa. Spiderman posiada niezwykłe umiejętności które pozwolą mu skakać, biegać i wspinać się na przeszkody za pośrednictwem jego pajęczyny. Podczas biegania natkniecie się na bardzo dużą ilość przeszkód, dzięki czemu gra w Marvel Ultimate Spiderman staje się jeszcze ciekawsza i stanowi większe wyzwanie!
Marvel Ultimate Spiderman
Ocena: 83% Głosów: 41 Zagrań: 18379 Dzisiaj: 7 razy 100
 Epic Celeb Brawl Spiderman - Walka Bokserska ze Spidermanem Spiderman Lizard Clone - Spider Man Walczy z Jaszczurem 3D Spiderman Save The Town 2 - Ratowanie Miasta Spider Stickman - Pajęcza Lina Spiderman Climb - Wspinaczka po Budynkach Spiderman Secret Adventure - Sekretna Przygoda
Gry Spiderman Gry Lego Gry Zręcznościowe
W grę Marvel Ultimate Spiderman - Lego Spiderman zagraliście już 18379 razy. Gra została opublikowana 2013-10-23 o godzinie 14:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry spiderman i życzymy wielu zdobytych punktów!