Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Posprzątaj Bałagan

Gry Sprzątanie
Naughty Baby Room Cleanup
Naughty Baby Room Cleanup - Posprzątaj Bałagan
Sprzątanie pokoju potrafi być bardzo męczące, szczególnie jeśli chodzi o pokój dziecka. Jak wiadomo, małe brzdące potrafią wysypać wszystkie swoje zabawki na sam środek dywanu a później je tam zostawić i zająć się czymś zupełnie innym. Chyba każdy rodzić chodzą kilka razy w życiu miał okazję nadepnąć na walający się klocek lub mały samochodzik. Pomóż mamie posprzątać po swoich dzieciach układając wszystkie zabawki oraz porozrzucane ubrania tak gdzie ich miejsce!
Naughty Baby Room Cleanup
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 977 Dzisiaj: 0 razy 100
 Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka Elsa Baby Bath - Kąpanie Malutkiej Księżniczki Elsy Escape the Red Room - Ucieczka z Czerwonego Pomieszczenia Baby Hazel Bathroom Hygiene - Mała Hania i Sprzątanie Łazienki Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Monster Baby Feeding - Nocne Karmienie Małej Draculaury
Gry Sprzątanie Gry Dla Dziewczyn
W grę Naughty Baby Room Cleanup - Posprzątaj Bałagan zagraliście już 977 razy. Gra została opublikowana 2013-10-27 o godzinie 11:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry sprzątanie i życzymy wielu zdobytych punktów!