Rejestracja

Posprzątaj Bałagan

Gry Sprzątanie
Naughty Baby Room Cleanup
Posprzątaj Bałagan - Naughty Baby Room Cleanup
Sprzątanie pokoju potrafi być bardzo męczące, szczególnie jeśli chodzi o pokój dziecka. Jak wiadomo, małe brzdące potrafią wysypać wszystkie swoje zabawki na sam środek dywanu a później je tam zostawić i zająć się czymś zupełnie innym. Chyba każdy rodzić chodzą kilka razy w życiu miał okazję nadepnąć na walający się klocek lub mały samochodzik. Pomóż mamie posprzątać po swoich dzieciach układając wszystkie zabawki oraz porozrzucane ubrania tak gdzie ich miejsce!
Posprzątaj Bałagan
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 982 Dzisiaj: 0 razy 100
 Baby Hazel Beach Party - Mała Hania i Impreza na Plaży Cute Baby Daycare 2 - Opieka nad Dziećmi w Żłobku Frozen Anna Classroom Cleanup - Sprzątanie Klasy w Krainie Lodu Naughty Selfie - Zabawna Sesja Selfie Baby Elsa Day Care - Opieka nad Małą Elsą Baby Hazel Swimming Time - Mała Hania i Nauka Pływania
W grę Naughty Baby Room Cleanup - Posprzątaj Bałagan zagraliście już 982 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry sprzątanie i życzymy wielu zdobytych punktów!