Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Obrona Przed Pingwinami

Gry Tower Defense
Penguins Attack TD 4
Obrona przed Pingwinami - Penguins Attack TD 4
Armor Games właśnie uświadczyło nad czwartą częścią gry Penguins Attack TD! Wygląda na to, że pingwiny jeszcze się nie poddały i raz za razem przypuszczają kolejne szturmy na nasze pozycje. Tak długo jak będą nadchodziły będziemy rozmieszczali wieże i bronili naszych pozycji. Nie możemy się poddać, wróg właśnie na to liczy. Na dodatek w tej części pingwiny są jeszcze sprytniejsze. Potrafią szerokim łukiem omijać nasze działa, więc przez cały czas musimy zachować czujność, i w razie wpadki zmienić ich położenie!
Penguins Attack TD 4
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 255 Dzisiaj: 2 razy 100
 Expendables III Deploy & Destroy Reloaded - Niezniszczalni 3 i Obrona Bazy Zombie Defense - Wiking i Obrona Zamku przed Zombie Zombie Crusade - Krucjata Zombiaków TD Calabash Bros - Tower Defense w Średniowieczu Bloon Tower Defense 6 - Obrona Wieży Invasion Force TD Prelude - Inwazja Obcych Wojska
Gry Tower Defense Gry Strategiczne Gry Pingwiny
W grę Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami zagraliście już 255 razy. Gra została opublikowana 2013-10-31 o godzinie 21:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry tower defense i życzymy wielu zdobytych punktów!