Rejestracja

Obrona Przed Pingwinami

Gry Tower Defense
Penguins Attack TD 4
Obrona przed Pingwinami - Penguins Attack TD 4
Armor Games właśnie uświadczyło nad czwartą częścią gry Penguins Attack TD! Wygląda na to, że pingwiny jeszcze się nie poddały i raz za razem przypuszczają kolejne szturmy na nasze pozycje. Tak długo jak będą nadchodziły będziemy rozmieszczali wieże i bronili naszych pozycji. Nie możemy się poddać, wróg właśnie na to liczy. Na dodatek w tej części pingwiny są jeszcze sprytniejsze. Potrafią szerokim łukiem omijać nasze działa, więc przez cały czas musimy zachować czujność, i w razie wpadki zmienić ich położenie!
Penguins Attack TD 4
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 258 Dzisiaj: 0 razy 100
 Skill 3D Parking Police Station - Parkowanie Policyjnych Radiowozów 3D Severe Road - Obrona Pociągu Die For A Lie - Kot i Obrona Ciastek Ame Fury - Pojedynki Starożytnych Wojowników Elsa with Anna Dress Up - Ubieranka Anny i Elsy Good Morning Zombies - Survival z Zombie
W grę Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami zagraliście już 258 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry tower defense i życzymy wielu zdobytych punktów!