Rejestracja

Parkowanie Autobusem

Gry Autobusy
Parkowanie Autobusem - Busman Parking 3d
Jeśli szukacie na prawdę dobrej gry o autobusach to dobrze trafiliście. Jeśli raz zagracie w Busman Parking 3D na pewno często będziecie do niej powracali. Akcja gry przeniesie Was na parking autobusów pasażerskich. Możecie zmieniać kąt widzenia kamery. Jeden z pozwala Wam na oglądanie akcji z tyłu, drugi natomiast z góry, tak jak w dwuwymiarowych grach w parkowanie. Dojedźcie do wyznaczonego miejsca i ustawcie autobus dokładnie w jego obrębie!
Parkowanie Autobusem
Ocena: 81% Głosów: 16 Zagrań: 6954 Dzisiaj: 14 razy 100
 Rescue 3D Mountain Patrol - Ratowanie Ludzi w Górach 3D Skill 3D Parking Police Station - Parkowanie Policyjnych Radiowozów 3D Home Toy Parking - Parkowanie Zabawkowej Ciężarówki City Taxi Driver - Kierowanie Taksówką Pig Parking - Parkowanie Świni na Farmie 3D Park it 3D School Bus 2 - Autobusowe Parkowanie 3D
W grę Busman Parking 3d - Parkowanie Autobusem zagraliście już 6954 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry autobusy i życzymy wielu zdobytych punktów!