Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Parkowanie Autobusem

Gry Autobusy
Busman Parking 3d
Parkowanie Autobusem - Busman Parking 3d
Jeśli szukacie na prawdę dobrej gry o autobusach to dobrze trafiliście. Jeśli raz zagracie w Busman Parking 3D na pewno często będziecie do niej powracali. Akcja gry przeniesie Was na parking autobusów pasażerskich. Możecie zmieniać kąt widzenia kamery. Jeden z pozwala Wam na oglądanie akcji z tyłu, drugi natomiast z góry, tak jak w dwuwymiarowych grach w parkowanie. Dojedźcie do wyznaczonego miejsca i ustawcie autobus dokładnie w jego obrębie!
Busman Parking 3d
Ocena: 80% Głosów: 15 Zagrań: 6742 Dzisiaj: 17 razy 100
 Park it 3D School Bus 2 - Autobusowe Parkowanie 3D City Bus Parking - Parkowanie Autobusu w Mieście Airport Bus Parking 3 - Przewożenie Pasażerów Autobusem School Bus Stunts 2 - Szkolnym Autobusem po Pustyni Drunk Parking 2 - Zwariowane Parkowanie 3D Last Hope Bus - Autobus Ostatniej Szansy
W grę Busman Parking 3d - Parkowanie Autobusem zagraliście już 6742 razy. Gra została opublikowana 2013-11-12 o godzinie 22:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry autobusy i życzymy wielu zdobytych punktów!
Polub nas na Facebooku!
Jeśli lubisz GaHe.pl i często odwiedzasz naszą stronę koniecznie polub nasz fanpage na Facebooku! Dzięki temu zawsze jako pierwszy(a) dowiesz się o nowych grach!
Znajdziecie nas również na