Rejestracja

Baranek Szon W Kosmosie

Gry Baranek Shaun
Home Sheep Home 2 Lost in Space
Baranek Szon w Kosmosie - Home Sheep Home 2 Lost in Space
Serdecznie zapraszamy Was do zagrania w najnowszą część przygód baranka Shauna oraz jego przyjaciół. Trzy owieczki tym razem przeżyją przygodę o której nawet nie śniły. Przez przypadek zostaną zabrane w kosmos na pokładzie UFO. Tak jak w poprzednich epizodach gry kontrolujemy trzy owieczki. Możemy się pomiędzy nimi przełączać. Jedna z nich jest malutka, dzięki czemu zmieści się w wąskich i ciasnych przesmykach, średnia potrafi wysoko skakać, natomiast duża zazwyczaj służy za stolik. Jeśli połączą swoje siły są w stanie dokonać wszystkiego, nawet wyprowadzić kosmitów w pole.
Baranek Szon w Kosmosie
Ocena: 100% Głosów: 13 Zagrań: 5953 Dzisiaj: 20 razy 100
 Home Toy Parking - Parkowanie Zabawkowej Ciężarówki Pou Back Home - Pou Wraca do Domu The Lost Souls - Zagubione Dusze 3D Angry Bird Protect Home - Ptaki Bronią Domu My Home Office Escape - Moje Domowe Biuro Lost Escape - Rozbity Statek
W grę Home Sheep Home 2 Lost in Space - Baranek Szon w Kosmosie zagraliście już 5953 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry baranek shaun i życzymy wielu zdobytych punktów!