Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Mordechaj I Rigbi Świąteczny Wyścig

Gry Zwyczajny Serial
Regular Show Christmas Competition
Regular Show Christmas Competition - Mordechaj i Rigbi Świąteczny Wyścig
Przyjemna i zabawna gra świąteczna z bohaterami Zwyczajnego Serialu! Mordechaj i Rigbi za chwile zmierzą się ze świętym Mikołajem w biegu przez płotki, a wszystko to w bardzo przyjemnym, zimowym krajobrazie. Musisz pomóc jednemu z bohaterów pokonać Mikołaja i w porę naciskać spację aby zdążył pokonać każdy płotek stojący na trasie. Mikołaj, mimo że na plecach niesie ciężki worek z prezentami radzi sobie całkiem dobrze i widać, że kondycja mu sprzyja. To trudny przeciwnik zaprawiony w zimowych biegach więc daj z siebie wszystko aby bohaterowie mieli jakiekolwiek szanse na wygraną.
Regular Show Christmas Competition
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 467 Dzisiaj: 0 razy 100
 My Dolphin Show 4 - Wielki Show Delfinów Speed Street Tokyo - Wyścigi Samochodowe w Tokio City Racing 2 - Miejski Wyścig 3D Roller Rider - Wyścigi na Roller Coasterze Lamborghini Huracan 3D - Wyścig w Lamborghini Truck Race - Wyścig Betoniarek Wywrotek i Cystern
Gry Zwyczajny Serial Gry Świąteczne
W grę Regular Show Christmas Competition - Mordechaj i Rigbi Świąteczny Wyścig zagraliście już 467 razy. Gra została opublikowana 2013-12-16 o godzinie 10:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry zwyczajny serial i życzymy wielu zdobytych punktów!