Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Walka Na Czołgi

Gry Czołgi
3D Tanks Attack
3D Tanks Attack - Walka na Czołgi
Prowadzisz czołg poruszając się w prostym, trójwymiarowym środowisku. Terenem twoich działań będzie obca planeta pod której powierzchnią znajdują się bardzo cenne pokłady energii potrzebnej do dalszej egzystencji na Ziemi. Teraz, gdy surowce się wyczerpały trwa walka o ich pozyskiwanie w całym układzie słonecznym. Nasz czołg został zrzucony aby zbadać teren i przygotować go do eksploracji. Niestety podczas patrolu okazało się, że nie tylko nas interesują te złoża. Rozpocznij walkę o wpływy i rozwal wszystkie wrogie czołgi.
3D Tanks Attack
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 59766 Dzisiaj: 0 razy 100
 The Final Slice TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja i Walka o Pizzę Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Expendables III Deploy & Destroy Reloaded - Niezniszczalni 3 i Obrona Bazy Zombie Defense - Wiking i Obrona Zamku przed Zombie Winter Tank Strike - Zimowa Jazda Czołgiem Truck Race - Wyścig Betoniarek Wywrotek i Cystern
Gry Czołgi Gry 3D Gry Strzelanie Gry Strzelanki Gry Wojenne Gry Wojna Gry Wojskowe Gry Czołgowe Gry O Czołgach
W grę 3D Tanks Attack - Walka na Czołgi zagraliście już 59766 razy. Gra została opublikowana 2010-08-07 o godzinie 17:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry czołgi i życzymy wielu zdobytych punktów!