Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Gra Drifty

Gry 3D
Split Second
Gra Drifty - Split Second
Wykonuj ostre drifty wchodząc w niebezpieczne zakręty. Spowoduj jak największe zniszczenia na samochodach innych kierowców. Użyj klawisza X aby wywoływać stłuczki jednak wybierz na to odpowiednią porę bo możesz przez przypadek uszkodzić swój własny samochód. Na końcu gry czeka na ciebie niespodzianka. Jeśli uda ci się ukończyć trzy wyścigi zajmując w nich najwyższe pozycje odblokujesz niesamowicie szybki samochód sportowy! Powodzenie i wielu wygranych!
Split Second
Ocena: 60% Głosów: 5 Zagrań: 161071 Dzisiaj: 0 razy 100
 Park it 3D School Bus 2 - Autobusowe Parkowanie 3D Xtreme Ski Cross - Sporty Zimowe Narciarstwo 3D City Bus Parking - Parkowanie Autobusu w Mieście Park it Challenge 3D - Parkingowe Wyzwanie 3D Roller Rider - Wyścigi na Roller Coasterze Cowboy vs Zombie - Kowboj i Zombiaki 3D
Gry Shockwave Gry 3D Gry Wyścigi Gry Wyścigowe Gry Samochody Gry Rajdowe
W grę Split Second - Gra Drifty zagraliście już 161071 razy. Gra została opublikowana 2010-09-06 o godzinie 08:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry 3D i życzymy wielu zdobytych punktów!