Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Gra Zbieranie Owoców

Gry Różne
Bad Ice Cream
Gra Zbieranie Owoców - Bad Ice Cream
W tą grę będziemy mogli zagrać na jednego lub dwóch graczy na tym samym komputerze. Twoje zadanie polegać będzie na zbieraniu owoców potrzebnych do zrobienia wyśmienitych lodów. Paradoksem jest to że poruszasz się postacią chodzącego loda w waflu. Swoim mroźnym oddechem możesz tworzyć ściany lodowe które powstrzymają chodzące po planszy potworki. Przechadzaj się po mroźnych krainach Arktyki i postaraj się nie zamarznąć. Miłej zabawy!
Bad Ice Cream
Ocena: 89% Głosów: 9 Zagrań: 43034 Dzisiaj: 0 razy 100
 Ipad Repair - Naprawianie Ipada Parking Super Skills - Bardzo Trudne Parkowanie Swamp Frenzy 2 - Bagienna Przygoda Raw Cat Lawn Chair - Latający Kot Contra 25th Anniversary - Klasyczna Kontra z Pegazusa Douchebag Workout - Gruntowna Przemiana
Gry Lody Gry Klasyczne Gry Zbieranie Gry Owoce Gry Zimowe Gry Na 2 Graczy
W grę Bad Ice Cream - Gra Zbieranie Owoców zagraliście już 43034 razy. Gra została opublikowana 2010-10-15 o godzinie 02:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Różne i życzymy wielu zdobytych punktów!