Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Gra Policjanci I Złodzieje

Gry Policyjne
Police and Gangsters
Gra Policjanci i Złodzieje - Police and Gangsters
Wciel się w rolę oficera policji który jako jedyny może złapać rabusiów którzy dopiero co okradli bank. Postaraj się złapać złodziei którzy uciekają wraz ze zrabowanymi podczas napadu pieniędzmi. Uważaj jednak na ruch uliczny, Postaraj się nie uszkodzić swojego radiowozu. Zobacz ilu przestępców uda ci się złapać i jak daleko zajedziesz. Strzelaj do samochodów złodziei i wysadzaj je w powietrze. Powodzenia!
Police and Gangsters
Ocena: 100% Głosów: 4 Zagrań: 123651 Dzisiaj: 3 razy 100
 Police Sniper Training - Strzelanie na Policyjnej Strzelnicy Police Pursuit - Policyjny Pościg Furious Patrol Parking - Parkowanie Samochodu Policyjnego 3D Rookie Cop 2 - Niepokonany Gliniarz Police Racing - Policyjny Wyścig RoboCop Target Practice - Trening na Strzelnicy
W grę Police and Gangsters - Gra Policjanci i Złodzieje zagraliście już 123651 razy. Gra została opublikowana 2010-11-26 o godzinie 23:11. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Policyjne i życzymy wielu zdobytych punktów!