Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Gra Skoki Narciarskie

Gry Sportowe
Ski Jumping
Ski Jumping - Gra Skoki Narciarskie
Zagraj w tą świetną nową grę o skokach narciarskich i zdobądź złoty medal! Czy potrafisz latać tak jak Adam Małysz? Sprawdź się czy miałbyś szansę w walce z najlepszymi skoczkami. Postaraj się oddać jak najdalszy skok. Aby rozpocząć naciśnij spację, gdy znajdziesz się na progu ponownie naciśnij spację, klawiszami kursorów balansuj w powietrzu a następnie kliknij spację jeszcze raz aby bezpiecznie wylądować. Powodzenia!
Ski Jumping
Ocena: 73% Głosów: 26 Zagrań: 69807 Dzisiaj: 0 razy 100
 Italian Cup 3D - Włoska Piłka Nożna 3D Goal Goal Goal - Strzelanie Goli na Boisku Sports Village Archery - Sportowa Wioska Łucznictwo Bowling Club - Gra w Kręgle w Klubie Sport Fishing - Sportowe Wędkowanie Caillou Bowling - Kręgle z Kajtusiem
Gry Skoki Gry Skoki Narciarskie Gry Sport Gry Sportowe
W grę Ski Jumping - Gra Skoki Narciarskie zagraliście już 69807 razy. Gra została opublikowana 2010-12-15 o godzinie 08:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Sportowe i życzymy wielu zdobytych punktów!