Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami

Gry Dekorowanie
Aquarium
Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami - Aquarium
Nowa bezpłatna gra flash polegająca na udekorowaniu akwarium z rybkami. Na dole ekranu są dostępne ikonki służące do zmieniania poszczególnych elementów wystroju. Klikając strzałki możesz zmieniać różne elementy rybiego domku tak aby odpowiadał on twoim gustom. Gra zarówno dla młodszych jak i starszych fanów akwarystyki. Po ukończeniu dekorowania przedstawioną scenę będzie można wydrukować! Miłej gry!
Aquarium
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 33713 Dzisiaj: 0 razy 100
 Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka Skincraft Minecraft Skin Creator - Tworzenie Skinów do Minecrafta Realistic Frozen Room - Dekorowanie Pokoju Krainy Lodu Black and White Christmas - Świąteczny Wystrój Christmas Tree Picking - Wyprawa po Choinkę
Gry Akwarium Gry Ryby Gry Rybki
W grę Aquarium - Gra Dekorowanie Akwarium Z Rybkami zagraliście już 33713 razy. Gra została opublikowana 2011-01-19 o godzinie 02:01. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dekorowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!