Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Gra Policyjna

Gry Policyjne
Police Truck
Gra Policyjna - Police Truck
Wciel się w rolę policjanta który musi pokonać swoim radiowozem dystans od komendy do laboratorium znajdującego się po drugiej stronie miasta. Wolałbyś nie wiedzieć jaki towar przyszło ci transportować. W czasie tej supertajnej misji będziesz transportował ciała kosmitów wydobyte z rozbitego pojazdu kosmicznego. Jedź ostrożnie i za wszelką cenę staraj się nie zgubić ładunku! Czy uda ci się przejść wszystkie 7 poziomów gry? Obowiązkowa gra dla wszystkich fanów przewożenia paczek i przesyłek! Miłej zabawy!
Police Truck
Ocena: 50% Głosów: 2 Zagrań: 172335 Dzisiaj: 1 razy 100
 Police Sniper Training - Strzelanie na Policyjnej Strzelnicy Police Pursuit - Policyjny Pościg Furious Patrol Parking - Parkowanie Samochodu Policyjnego 3D Rookie Cop 2 - Niepokonany Gliniarz Police Racing - Policyjny Wyścig RoboCop Target Practice - Trening na Strzelnicy
Gry Policja Gry Policyjne Gry Samochodowe
W grę Police Truck - Gra Policyjna zagraliście już 172335 razy. Gra została opublikowana 2011-02-15 o godzinie 20:02. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Policyjne i życzymy wielu zdobytych punktów!