Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Feed The Panda

Gry Dla Dzieci
Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy
Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy - Feed the Panda
Bardzo fajna i zabawna gra dla dzieci w której przeniesiemy się do starożytnych Chin a nasze zadanie będzie polegało na karmieniu siedzących w różnych miejscach na planszy pand. Gra została oparta na fizyce więc wszystkie przedmioty zachowują się tak jak w realnym świecie. Przecinaj sznurki na których wisi jedzenie tak aby spadło ono prosto w paszczę głodnego zwierzaka. Przejdź wszystkie poziomy i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w tej nowej świetnej darmowej gierce flash! Miłej gry!
Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 12859 Dzisiaj: 0 razy 100
 Goal Goal Goal - Strzelanie Goli na Boisku Pou Washing Toys - Pou i Mycie Zabawek Tom Car Cleaning - Mycie Samochodu z Kotem Tomem Talking Ginger Car Wash - Gadająca Ginger i Mycie Samochodu Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Angela Pluck Nose Hair - Kotka Angela i Włosy w Nosie
Gry Śmieszne Gry Panda Gry Pandy Gry Jedzenie
W grę Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy - Feed the Panda zagraliście już 12859 razy. Gra została opublikowana 2011-04-03 o godzinie 14:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!