Rejestracja

Feed The Panda

Gry Śmieszne
Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy
Feed the Panda - Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy
Bardzo fajna i zabawna gra dla dzieci w której przeniesiemy się do starożytnych Chin a nasze zadanie będzie polegało na karmieniu siedzących w różnych miejscach na planszy pand. Gra została oparta na fizyce więc wszystkie przedmioty zachowują się tak jak w realnym świecie. Przecinaj sznurki na których wisi jedzenie tak aby spadło ono prosto w paszczę głodnego zwierzaka. Przejdź wszystkie poziomy i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w tej nowej świetnej darmowej gierce flash! Miłej gry!
Feed the Panda
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 12864 Dzisiaj: 0 razy 100
 Mx Speed Race - Żużlowy Wyścig 3D Makeover for Beyonce - Robienie Makijażu Beyonce Twilight Cheerleader Makeover - Twilight Jako Czirliderka w Equestrii Sofia the First Nails Salon - Zosia w Salonie Manicure Razor Run - Lot Statkiem Kosmicznym 3D Mysterious Pirate Jewels - Tajemnicze Skarby Piratów
W grę Gra Dla Dzieci W Karmienie Pandy - Feed the Panda zagraliście już 12864 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry śmieszne i życzymy wielu zdobytych punktów!