Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Garbage Truck

Gry Zręcznościowe
Jazda Śmieciarką
Jazda Śmieciarką - Garbage Truck
Garbage Truck to bardzo fajna nowa gierka w której wcielisz się w kierowcę pojazdu który w grach flash nie pojawia się zbyt często. Tak! Wcielisz się w kierowcę śmieciarki a twoje zadanie będzie polegało na zbieraniu na mieście śmieci i przewożeniu ich na wysypisko gdzie zostaną poddane recyklingowi. Im szybciej będziesz jeździł i zbierał odpady tym więcej pieniędzy zarobisz. Za zarobioną kasę będziesz mógł udoskonalić swoją śmieciarkę i wyposażyć ją w nowy sprzęt. Miłej gry!
Jazda Śmieciarką
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 23712 Dzisiaj: 0 razy 100
 Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci Pou Fix Spaceship - Pou Naprawia Statek Kosmiczny Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem Postman Pat Special Delivery Service - Listonosz Pat i Rozwożenie Przesyłek The Great Chowder Escape - Chowder i Ucieczka Przed Paninką Face Chase - Pogoń za Kwadratem
Gry Samochody Gry Samochodowe Gry Śmieciarki Gry Zbieranie Gry Zręcznościowe
W grę Jazda Śmieciarką - Garbage Truck zagraliście już 23712 razy. Gra została opublikowana 2011-04-04 o godzinie 05:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!