Rejestracja

Garbage Truck

Gry Samochody
Jazda Śmieciarką
Garbage Truck - Jazda Śmieciarką
Garbage Truck to bardzo fajna nowa gierka w której wcielisz się w kierowcę pojazdu który w grach flash nie pojawia się zbyt często. Tak! Wcielisz się w kierowcę śmieciarki a twoje zadanie będzie polegało na zbieraniu na mieście śmieci i przewożeniu ich na wysypisko gdzie zostaną poddane recyklingowi. Im szybciej będziesz jeździł i zbierał odpady tym więcej pieniędzy zarobisz. Za zarobioną kasę będziesz mógł udoskonalić swoją śmieciarkę i wyposażyć ją w nowy sprzęt. Miłej gry!
Garbage Truck
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 23721 Dzisiaj: 0 razy 100
 3D Extreme Racing - Przejażdżka Fordem Mustangiem 3D Home Toy Parking - Parkowanie Zabawkowej Ciężarówki Street Racing 2 - Uliczne Wyścigi 2 Xtreme Ski Cross - Sporty Zimowe Narciarstwo 3D Tank Truck Driver 2 - Prowadzenie Cysterny CarX Drift Racing - Driftowanie na Torze Wyścigowym 3D
W grę Jazda Śmieciarką - Garbage Truck zagraliście już 23721 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry samochody i życzymy wielu zdobytych punktów!