Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Phineas And Ferb In GameSmash

Gry Budowanie
Fineasz I Ferb Budują Kolejkę Górską
Phineas and Ferb in GameSmash - Fineasz I Ferb Budują Kolejkę Górską
Kolejna gra z serii Fineasz i Ferb! W tej grze dwójka naszych bohaterów postara się zbudować swoją własną kolejkę górską! Rozpocznij budowę od wyboru swojego ulubionego bohatera tej bajki Disneya. Do wyboru będziecie mieli takie postacie jak Perry, Izabela, Jenny, Doofenshmirtz i oczywiście Fineasza lub Ferba. Kolejnym krokiem w budowniczym planie będzie wybór wózka który będzie jechał po torze. Możemy wybrać jeden z ponad 10 różnych wzorów. Pierwsze cztery są dostępne od zaraz natomiast kolejne odblokujesz dzięki osiągnięciom w grze. Kolejnym i zarazem najważniejszym krokiem będzie budowa samego toru naszej kolejki. Składaj fragmenty toru korzystając z ikonek znajdujących się po lewej stronie ekranu. Miłej zabawy!
Fineasz I Ferb Budują Kolejkę Górską
Ocena: 81% Głosów: 32 Zagrań: 107108 Dzisiaj: 0 razy 100
 Level Editor 3 - Edytor Poziomów Sheeps Tacker - Owcza Wieża Worldcraft - Świat Minecrafta Mineclone 3 - Minecraft w Unity 3D Minecraft Block Story - Budowanie z Bloków Tower Blocks - Budowanie Wieży
Gry Fineasz I Ferb Gry Phineas I Ferb Gry Disnej Gry Disney Gry Disneja Gry Disneya Gry Budowanie Gry Budowlane Gry Wesołe Miasteczko Gry Kolejka Górska
W grę Fineasz I Ferb Budują Kolejkę Górską - Phineas and Ferb in GameSmash zagraliście już 107108 razy. Gra została opublikowana 2011-04-04 o godzinie 23:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Budowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!
Polub nas na Facebooku!
Jeśli lubisz GaHe.pl i często odwiedzasz naszą stronę koniecznie polub nasz fanpage na Facebooku! Dzięki temu zawsze jako pierwszy(a) dowiesz się o nowych grach!
Znajdziecie nas również na