Rejestracja

3D Racer 2

Gry Wyścigi
Śmiertelny Wyścig
3D Racer 2 - Śmiertelny Wyścig
Po raz kolejny zasiądziesz za kierownicą podrasowanego samochodu wyścigowego i wyruszysz na ruchliwe ulice miast. Jedź najszybciej jak tylko potrafisz unikając innych uczestników ruchu drogowego - możesz zawsze użyć zamontowanego na swoim aucie działa aby oczyścić swoją trasę przejazdu. Możesz także zagrać w trybie gniewu i zniszczyć każdego kto stanie na twojej drodze. Gra została oprawiona w świetną trójwymiarową grafikę 3d dzięki czemu wciągnie cię na całego a rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza. Powodzenia!
3D Racer 2
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 10964 Dzisiaj: 0 razy 100
 Mx Speed Race - Żużlowy Wyścig 3D Lightning McQueens Desert Dash - Zygzak McQueen i Pustynny Wyścig Supermarket Race - Wyścig po Supermarkecie Racing Quads - Wyścig na Quadach 3D Xtreme Ski Cross - Sporty Zimowe Narciarstwo 3D Speed Street Tokyo - Wyścigi Samochodowe w Tokio
W grę Śmiertelny Wyścig - 3D Racer 2 zagraliście już 10964 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry wyścigi i życzymy wielu zdobytych punktów!