Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

3D Racer 2

Gry Wyścigowe
Śmiertelny Wyścig
3D Racer 2 - Śmiertelny Wyścig
Po raz kolejny zasiądziesz za kierownicą podrasowanego samochodu wyścigowego i wyruszysz na ruchliwe ulice miast. Jedź najszybciej jak tylko potrafisz unikając innych uczestników ruchu drogowego - możesz zawsze użyć zamontowanego na swoim aucie działa aby oczyścić swoją trasę przejazdu. Możesz także zagrać w trybie gniewu i zniszczyć każdego kto stanie na twojej drodze. Gra została oprawiona w świetną trójwymiarową grafikę 3d dzięki czemu wciągnie cię na całego a rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza. Powodzenia!
Śmiertelny Wyścig
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 10961 Dzisiaj: 0 razy 100
 CarX Drift Racing - Driftowanie na Torze Wyścigowym 3D Speed Street Tokyo - Wyścigi Samochodowe w Tokio City Racing 2 - Miejski Wyścig 3D Roller Rider - Wyścigi na Roller Coasterze Desktop Racing 3 - Wyścig po Biurku Rally Motion - Wyścigi Rally 3D
Gry Wyścigi Gry Samochodowe Gry Samochody Gry Wyścigowe Gry Wyścigi Samochodowe Gry Rajdowe Gry 3D Gry Samochodowe 3D
W grę Śmiertelny Wyścig - 3D Racer 2 zagraliście już 10961 razy. Gra została opublikowana 2011-04-23 o godzinie 02:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Wyścigowe i życzymy wielu zdobytych punktów!