Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Ancient Jewels

Gry Bejeweled
Klasyczne Kulki
Klasyczne Kulki - Ancient Jewels
Nowa gra w diamenty bądź jak kto woli w kulki. Naszym zadaniem jest usuwanie z planszy kolorowych diamentów dopasowując je w pary przynajmniej po trzy identyczne kamienie. Zasady gry są bardzo proste. Po prostu kliknij na wybrany diament a następnie na diament z których chcesz go zamienić. Można je przemieszczać w pionie lub w poziomie, za każdym razem jednak musimy zdobyć jak najwięcej punktów aby awansować do kolejnego etapu gry. Powodzenia!
Klasyczne Kulki
Ocena: 83% Głosów: 6 Zagrań: 2825 Dzisiaj: 0 razy 100
 Angel Bobble - Kulki Bubble z Aniołkami Blow Up The Colorful Balls - Przebijanie Plażowych Piłek Bubble Saga of Cragen Stones of Thum - Zuma i Magiczne Kamienie Nevs Jam Buster - Rozbijanie Kulek Bubble Reds Tower Inferno - Obrona Czerwonej Wieży Atlantis Jewels - Poszukiwanie Klejnotów Atlantydy
Gry Kulki Gry Bejeweled Gry Logiczne
W grę Klasyczne Kulki - Ancient Jewels zagraliście już 2825 razy. Gra została opublikowana 2011-06-03 o godzinie 11:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Bejeweled i życzymy wielu zdobytych punktów!