Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Knights And Kastles 2

Gry Średniowieczne
Rycerze i Zamki
Knights and Kastles 2 - Rycerze i Zamki
Wciel się w dowódcę który został wysłany z misją obrony wschodnich osadników przed bandytami zagrażającymi twojemu królestwu. Podczas tej misji odkryłeś sekretny plan podbicia twoich ziem któremu musisz za wszelką cenę zapobiec. Utoruj sobie drogę do zamku i odbij to co zostało ci skradzione. Przechodź kolejne misje wysyłając do boju coraz to potężniejsze jednostki. Czeka ich aż 9 rodzajów a każda posiada pewne unikalne umiejętności. Podczas wyprawy możesz przejmować kopalnie złota, młyny i inne strategiczne budynki które zapewnią ci dostawy surowców i pożywienia. Powodzenia!
Rycerze i Zamki
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 4486 Dzisiaj: 0 razy 100
 SpongeBob SquarePants Castle Challenge - Spandzbob jako Średniowieczny Rycerz Quantum Zombies - Zombiaki i Podróż w Czasie Calabash Bros - Tower Defense w Średniowieczu Tiny Castle - Platformówka w Małym Zamku Steam King - Przygoda Króla Artura Civilizations Wars 2 Prime - Wojny Cywilizacyjne
Gry Średniowieczne Gry Walka Gry Zamki Gry Bitwy Gry Strategiczne Gry Strategie
W grę Rycerze i Zamki - Knights and Kastles 2 zagraliście już 4486 razy. Gra została opublikowana 2011-06-04 o godzinie 02:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Średniowieczne i życzymy wielu zdobytych punktów!