Rejestracja

Knights And Kastles 2

Gry Średniowieczne
Rycerze i Zamki
Knights and Kastles 2 - Rycerze i Zamki
Wciel się w dowódcę który został wysłany z misją obrony wschodnich osadników przed bandytami zagrażającymi twojemu królestwu. Podczas tej misji odkryłeś sekretny plan podbicia twoich ziem któremu musisz za wszelką cenę zapobiec. Utoruj sobie drogę do zamku i odbij to co zostało ci skradzione. Przechodź kolejne misje wysyłając do boju coraz to potężniejsze jednostki. Czeka ich aż 9 rodzajów a każda posiada pewne unikalne umiejętności. Podczas wyprawy możesz przejmować kopalnie złota, młyny i inne strategiczne budynki które zapewnią ci dostawy surowców i pożywienia. Powodzenia!
Knights and Kastles 2
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 4491 Dzisiaj: 0 razy 100
 Royal Knights Tournament - Rycerski Pojedynek na Koniach Baby Hazel Beach Party - Mała Hania i Impreza na Plaży Mario Explore The Old Castle - Mario i Zwiedzanie Starego Zamku SpongeBob SquarePants Castle Challenge - Spandzbob jako Średniowieczny Rycerz Tiny Castle - Platformówka w Małym Zamku Steam King - Przygoda Króla Artura
W grę Rycerze i Zamki - Knights and Kastles 2 zagraliście już 4491 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry średniowieczne i życzymy wielu zdobytych punktów!