Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Cute Kitten Daycare

Gry Dla Dzieci
Opieka nad Kotem
Opieka nad Kotem - Cute Kitten Daycare
W tej grze twoim zadaniem będzie zaadoptowanie oraz zaopiekowanie się małym kotem. Dbaj o niego i spełniaj wszystkie zachcianki naszego kociaka, pamiętaj że przez cały czas musi być zadowolony z twojej opieki. Zapewnij mu nie tylko pożywienie i miłość ale i zabawę! Każdy kot po prostu uwielbia się bawić oraz być głaskanym. Nie zapomnij także aby co pewien czas go wykąpać - mycie zwierząt to ważny element utrzymania higieny. Wybierz jednego z trzech kociaków, nadaj mu imię i baw się dobrze!
Opieka nad Kotem
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2085 Dzisiaj: 0 razy 100
 Ipad Repair - Naprawianie Ipada CarX Drift Racing - Driftowanie na Torze Wyścigowym 3D Celebrity Ice Bucket Challenge - Wyzwanie Wiadra z Lodem Pou Pirate Shot - Pou i Strzelanie z Armaty Tom Car Cleaning - Mycie Samochodu z Kotem Tomem Tom Cat Trampoline - Kot Tom na Trampolinie
Gry Opieka Gry Chomiki Gry Zwierzęta Gry Zwierzaki Gry
W grę Opieka nad Kotem - Cute Kitten Daycare zagraliście już 2085 razy. Gra została opublikowana 2011-06-04 o godzinie 08:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!