Rejestracja

Babies On Vacation

Gry Dzieci
Przedszkolaki na Wakacjach
Babies on Vacation - Przedszkolaki na Wakacjach
Dzieci wraz z całym przedszkolem wybierają się na wakacje nad morze. Będą miały czas aby pobawić się na piaszczystej plaży lepiąc babki z piasku i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jeśli będą zmęczone zawsze mogą się przenieść na kryty luksusowy taras. Pomóż im udekorować każdą ze scen. Gra jest całkiem rozbudowana a do dyspozycji będziemy mieli całą gamę różnych zabawek, zjeżdżalni czy basenów z piłkami które możemy ustawić gdzie chcemy. Dzieci również możemy umieścić w miejscach w których spędzą miło czas. Wiele elementów jest animowanych a gra posiada możliwość zapisu postępu. Miłej gry!
Babies on Vacation
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1335 Dzisiaj: 0 razy 100
 Elsa At Spa - Królowa Śniegu Elsa w Spa Naughty Vacation - Dowcipniś na Wakacjach Pack for School - Pakowanie do Szkoły Operate Now Eye Surgery - Operacja Oka Babies Clinic - Klinika Dziecięca Summer Vacation Prep - Wakacyjne Przygotowania
W grę Przedszkolaki na Wakacjach - Babies on Vacation zagraliście już 1335 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!