Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Tractors Power 2

Gry Traktory
Jazda Spychaczem po Farmie
Jazda Spychaczem po Farmie - Tractors Power 2
Zaczerpnij nieco świeżego powietrza i wyrusz na przejażdżkę po wsi swoim traktorem! Podziwiaj wspaniałe krajobrazy i górzysty teren. Możesz wybrać jeden z trzech traktorów i postarać się zdobyć jak największą ilość punktów na każdym z poziomów. Z niektórych górek można się naprawdę fajnie rozpędzić. Nasz traktor dodatkowo został wyposażony w spychacz dzięki któremu lepiej poradzimy sobie z przeszkodami. Miłej gry!
Jazda Spychaczem po Farmie
Ocena: 58% Głosów: 12 Zagrań: 24562 Dzisiaj: 0 razy 100
 CarX Drift Racing - Driftowanie na Torze Wyścigowym 3D Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem Bike Trial 4 - Motocross na Torze Przeszkód Park it Challenge 3D - Parkingowe Wyzwanie 3D Cute Horse Hospital - Szpital dla Koni Red Driver 4 - Czerwony Kierowca 4
Gry Traktory Gry Traktorowe Gry Spychacze Gry Zwierzęta Gry Farma Gry Na Farmie Gry Wiejskie
W grę Jazda Spychaczem po Farmie - Tractors Power 2 zagraliście już 24562 razy. Gra została opublikowana 2011-06-17 o godzinie 14:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Traktory i życzymy wielu zdobytych punktów!