Rejestracja

Walka Z Doktorem Animo

Gry Ben
Ben 10 Savage Pursuit
Walka z Doktorem Animo - Ben 10 Savage Pursuit
Doktor Animo wysłał swoje mutanty aby zebrały części potrzebne do zbudowania jego nowego wynalazku - transmutatora. Ben, Gwen i dziadek Max wiedzą jednak że doktorek coś knuje. Postanowili więc to sprawdzić. Zadaniem Bena Tennysona będzie zebranie wszystkich komponentów na własną rękę i uprzedzenie naukowca zanim ten zdąży dokończyć pracę. Od tej chwili przejmujesz kontrolę! Zagraj w tą świetną grę platformową w której będziesz biegał, skakał i przemieniał się w jednego z czterech kosmitów aby móc pokonać różne przeszkody. Wybór odpowiedniej postaci może zaważyć na twojej porażce lub wygranej! Powodzenia!
Walka z Doktorem Animo
Ocena: 93% Głosów: 14 Zagrań: 9304 Dzisiaj: 0 razy 100
 The Gates - Walka z Potworami 3D Never Fall - Konna Walka Ultimatrix Unleashed - Ben 10 i Moc Omnitrixa The Final Slice TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja i Walka o Pizzę Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Ben 10 Robot Invasion - Inwazja Robotów
W grę Ben 10 Savage Pursuit - Walka z Doktorem Animo zagraliście już 9304 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry ben i życzymy wielu zdobytych punktów!