Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Sweep Nancy House

Gry Dla Dziewczyn
Sprzątanie Całego Domu
Sweep Nancy House - Sprzątanie Całego Domu
W ten weekend do domu Nancy wpadnie kilkoro przyjaciół jednak panuje w nim olbrzymi bałagan! Bierz się za sprzątanie! Pozbieraj ważne rzeczy do skrzyni a niepotrzebne śmieci powyrzucaj do kosza. Będziesz miała sporo roboty ponieważ do posprzątania jest podwórko, kuchnia, łazienka i kilka innych pomieszczeń - praktycznie cały dom. Pomóż jej w tym trudnym zadaniu. Miłej zabawy!
Sprzątanie Całego Domu
Ocena: 100% Głosów: 10 Zagrań: 18391 Dzisiaj: 1 razy 100
 Elsa Carriage Wash - Elsa i Mycie Karety Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Bubble Poppin Fun -  Strzelanie do Bąbelków Swim With Dolphins - Pływanie z Delfinami Ubieranka My Dolphin Show 4 - Wielki Show Delfinów New Warm Wedding Girl - Ślubna Ubieranka Panny Młodej
Gry Sprzątanie Gry Sprzątanie Domu Gry Zbieranie
W grę Sprzątanie Całego Domu - Sweep Nancy House zagraliście już 18391 razy. Gra została opublikowana 2011-07-24 o godzinie 17:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dziewczyn i życzymy wielu zdobytych punktów!