Rejestracja

Shot The Apple

Gry Łucznicze
Zestrzel Jabłko
Shot The Apple - Zestrzel Jabłko
Bardzo fajna gra stanowiąca połączenie strzelania z łuku z grami opartymi na fizyce rozgrywki. Do przejścia będziemy mieli ponad 40 ciekawych poziomów. Na każdym z nich nasze zadanie będzie polegało na trafieniu strzałą w jabłko. Zadanie z pozoru wydaje się proste jednak przekonasz się że tak nie jest. Z każdym kolejnym levelem gra będzie wymagała od nas coraz większej zręczności i celności. Dobierz kąt oraz siłę strzału tak aby lecąc ominęła wszystkie przeszkody i trafiła do celu. Miłej gry!
Shot The Apple
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1112 Dzisiaj: 0 razy 100
 Ipad Repair - Naprawianie Ipada Pou Pirate Shot - Pou i Strzelanie z Armaty The Apple Shooter - Strzelanie z Łuku do Jabłek Crazy Iphone Destroyer - Rozwal Swój Iphone Angela Pluck Nose Hair - Kotka Angela i Włosy w Nosie Tricky Shot - Koszykarskie Triki
W grę Zestrzel Jabłko - Shot The Apple zagraliście już 1112 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry łucznicze i życzymy wielu zdobytych punktów!