Rejestracja

Jennifer Rose Romantiс Library

Gry Praca
Praca w Bibliotece
Jennifer Rose Romantiс Library - Praca w Bibliotece
Witaj w romantycznej bibliotece! Jenny Rose właśnie dostała nową pracę, tym razem została zatrudniona w miejskiej bibliotece. Jako bibliotekarka będzie musiała przynosić przychodzącym klientom wybrane przez nich książki. Czasami zażyczą sobie również notatnik, ołówek lub coś do picia. Spełniaj ich zachcianki. Nie zapomnij również o poświęceniu kilku minus swojemu chłopakowi który czasami przyjdzie cię odwiedzić. Poflirtuj z nim trochę jednak rób to tak aby nie dostrzegła tego sprzątaczka. Jeśli wyda się że w trakcie pracy poświęcasz czas na romans wylecisz! Zarabiaj pieniądze dzięki którym otrzymasz dostęp do różnych dodatków które możesz kupić do swojej biblioteki. Powodzenia!
Jennifer Rose Romantiс Library
Ocena: 78% Głosów: 18 Zagrań: 5450 Dzisiaj: 0 razy 100
 Dora At The Farm - Dora i Praca na Farmie Cinderella Real Makeover - Kopciuszek i Prawdziwy Makijaż Brides Shopping - Praca w Salonie Mody Ślubnej Airport Cafe - Praca w Kawiarni na Lotnisku Garage Rush - Praca w Warsztacie Samochodowym Monster Fun Cafe - Abbey Bominable i Praca w Kawiarni
W grę Praca w Bibliotece - Jennifer Rose Romantiс Library zagraliście już 5450 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry praca i życzymy wielu zdobytych punktów!