Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Jennifer Rose Romantiс Library

Gry Obsługa Klienta
Praca w Bibliotece
Praca w Bibliotece - Jennifer Rose Romantiс Library
Witaj w romantycznej bibliotece! Jenny Rose właśnie dostała nową pracę, tym razem została zatrudniona w miejskiej bibliotece. Jako bibliotekarka będzie musiała przynosić przychodzącym klientom wybrane przez nich książki. Czasami zażyczą sobie również notatnik, ołówek lub coś do picia. Spełniaj ich zachcianki. Nie zapomnij również o poświęceniu kilku minus swojemu chłopakowi który czasami przyjdzie cię odwiedzić. Poflirtuj z nim trochę jednak rób to tak aby nie dostrzegła tego sprzątaczka. Jeśli wyda się że w trakcie pracy poświęcasz czas na romans wylecisz! Zarabiaj pieniądze dzięki którym otrzymasz dostęp do różnych dodatków które możesz kupić do swojej biblioteki. Powodzenia!
Praca w Bibliotece
Ocena: 78% Głosów: 18 Zagrań: 5281 Dzisiaj: 0 razy 100
 Forest Shelter - Leśne Schronienie Frenzy Hotel 2 - Zwariowany Hotel Sweet Cookies Shop - Cukiernia dla Dzieci Nightclub Tycoon - Prowadzenie Nocnego Klubu Tower Up - Budowanie Wieży Hotelowej Coastline Cocktail - Drinki na Plaży
Gry Praca Gry Romantyczne Gry Flirt Gry Obsługa Klientów Gry Obsługa Klienta Gry Miłosne Gry Kupowanie
W grę Praca w Bibliotece - Jennifer Rose Romantiс Library zagraliście już 5281 razy. Gra została opublikowana 2011-08-22 o godzinie 08:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Obsługa Klienta i życzymy wielu zdobytych punktów!